Arbana solli në jetë Diellin, kjo është dhurata e parë e Xhemi Shehut për vogëlushin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:42 20-10-2020 Arbana solli në jetë Diellin, kjo është dhurata e parë e Xhemi Shehut për vogëlushin

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj u bekuan me një djalë.

Ishte vetë regjisori Grishaj që dha lajmin i pari duke publikuar një foto me vogëlushin, ndërsa zbuloi që ia kishin vendosur emrin Diell.

Menjëherë vërshuan edhe komentet, ku njëri që u veçua ishte ai i Xhemi Shehut. “ Babi Edi qoftë me jetë të gjatë e të lumtur gjithmonë pranë jush.  Ju dua shume!”

Po sigurisht ajo nuk mund ta mbyllte vetëm me një urim, ajo ka publikuar një foto ku shihet me një arush të madh dhe poshtë postimit shkruan: “Me Lukën drejt Diellit.”

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sara Hoxha dhe Lumi B sfidojnë njëri-tjetrin: Kush e ka barkun më të madh? (FOTO)
»
Article Logic
Execution time: 0.011667966842651
array(1) { ["section"]=> string(90) "arbana-solli-ne-jete-diellin-kjo-eshte-dhurata-e-pare-e-xhemi-shehut-per-vogelushin-224484" }