Arbana Osmani sapo na tregoi për çfarë i shkon ‘lëng’ gjatë shtatzënisë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:18 02-07-2020 Arbana Osmani sapo na tregoi për çfarë i shkon ‘lëng’ gjatë shtatzënisë (FOTO) Arbana Osmani

Moderatorja Arbana Osmani e cila është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të dytë, ka treguar ushqimin për të cilin ka neps gjatë shtatzënisë.

 

Në disa postime në Instagram ka treguar përgatitjen e një prej ushqimeve për të cilin ka neps gjatë shtatzënise dhe që mezi pret ta shijojë.

Moderatorja ka përgatitur një miks galete hudhra, majdanoz, vaj ulliri dhe parmixhano, të cilat pasi i bën gati i skuq me kapak.

Këtë ushqim mezi ka pritur ta shijojë Arbana. Moderatorja së fundi është mjaft aktive në rrjete sociale ku përveçse tregon momente nga jeta e saj personale, shpesh ndan edhe gatimet që preferon.

arbana2-399x400_1.png

arbana2-399x400.png

arbana1-600x392_2.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011276006698608
array(1) { ["section"]=> string(81) "arbana-osmani-sapo-na-tregoi-per-cfare-i-shkon-leng-gjate-shtatzenise-foto-212520" }