Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Arbana Osmani rrëfehet si asnjëherë më parë: Jetova me frikën se kanceri do rishfaqej

Shkruar nga Newsbomb

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka bërë një rrëfim tepër prekës në Instagram, ku gjatë një bashkëbisedimi me fansat ka treguar më shumë pë humbjen e nënës së saj nga sëmundja e kancerit.

“Si përballohet humbja e mamit në moshë të re?”,  e pyet një ndjekës.  Pa dorashka, si asnjëherë më parë moderatorja shkruan se për shumë vite ka jetuar me friken se sëmundja mund t’i rishfaqej.

Nuk e di, besoj nuk ka diference mosha, një humbje e tille është gjithmonë e dhimbshme kurdo qe vjen. Nëna ime ka qene ne rrezik për jetën kur ne kemi qenë shumë te vegjël dhe për shumë vite me radhe unë kam jetuar me friken se kanceri mund te rishfaqej një dite dhe mund ta humbisja papritur. E të betohem vetëm mendimi me lëndonte aq shumë”, shkroi moderatorja.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese