Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Arbana Osmani jep lajmin e saktë se kur nis ‘’Big Brother’’: Nëse deri atëherë nuk kam nisur ndonjë beb tjetër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Arbana Osmani, prezantuesja e disa spektaleve të ‘’Big Brother Albania’’ jep lajmin e saktë se kur do nisë ‘’Big Brother’’ sërish dhe kush do ta prezantojë: ajo apo moderatori Ledion Liço.

“Nëse deri atëherë nuk kam nisur ndonjë beb tjetër’’, thotë ajo.

Shumë nostalgjikë të ‘’Big Brother’’ presin të nisë, madje fillimisht u fol për në mars, më pas në shtator por nuk qenka e thënë.

“Për ata mijëra shikues që pyesin çdo ditë, në ”Instagram”, ”Facebook”, ”Twitter”, ”Email”, ”Whatsapp”, ”Viber”, rrugë, kafe, restorant, dyqan, kënd lojërash, konsultore etj. “Big Brother 9″ do te rikthehet ne ekranin e ”Top Channel” në pranverën e 2017. Nëse deri atëherë nuk kam nisur ndonjë beb tjetër, prezantuese do të jem sërish unë. Taksirat. Love you all”, sqaron sot Arbana.

Më shumë


spot_img
spot_img