Arbana Osmani i publikon foton pa grim Xhemi Shehut, ja si është zgjuar këtë mëngjes moderatorja (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:58 09-08-2017 Arbana Osmani i publikon foton pa grim Xhemi Shehut, ja si është zgjuar këtë mëngjes moderatorja (FOTO)

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu e kanë vërtetuar tashmë se janë mike për kokë dhe të pandashme nga njëra-tjetra.

Arbana i ka publikuar Xhemit një foto pa grim, nga krevati.

"Ai momenti kur e ke marre ne tel 63773 here dhe te thote mjesi ne 11.29”, shkruan Arbana mbi foton, ku Xhemi në fakt ngjan e mrekullueshme.

Epo, ja ç’të bën shoqja, të “ndëshkon” duke të publikuar fotot pasi ti s’ia ke hapur celularin. 

xhem.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008901834487915
array(1) { ["section"]=> string(106) "arbana-osmani-i-publikon-foton-pa-grim-xhemi-shehut-ja-si-eshte-zgjuar-kete-mengjes-moderatorja-foto-88640" }