Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Arbana dhe Eduarti “arratisen” drejt New Yorkut, festojnë ditëlindjen në të njëjtën ditë (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb
Arbana dhe Eduarti “arratisen” drejt New Yorkut, festojnë

Arbana Osmani dhe Eduart Greshaj janë një ndër çiftet më të pëlqyera të show bizzit shqiptar.

Rastësi apo fat?! Dyshja festojnë ditën e lindjes në një ditë, 7 maj, ku Arbana feston ditëlindjen e saj të 39-të, ndërsa Eduardi ditëlindjen e 33-të.

Që nga koha e lidhjes së tyre, ata i gjen data e lindjes nëpër udhëtime. Këtë herë çifti simpatik ka zgjedhur të festojë në New York.

Prezantuesja ka ndarë një foto me ndjekësit ku shfaqet në krahët e partnerit, ndërsa nuk mungojnë urimet e shumta nga miqtë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese