Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Apeli nuk lehtëson masën për Jaeld Çelën, mbetet në fuqi vendimi i Gjykatës së Posaçme

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Apeli i Gjykatës së Posaçme ka refuzuar kërkesën e Jaeld Çelës për lehtësimin e masës së sigurisë.

Apeli ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë duke caktuar ndaj ish-drejtorit të policisë së Vlorës, masën e sigurisë “arrest me burg”.

Çela u vetëdorëzua në polici në maj të 2020-ës, pas dy vitesh në arrati.

Ai është dënuar në mungesë nga gjykata e posaçme e shkallës së parë me 3 vite e 4 muaj burg për veprat penale “Kultivim i bimëve narkotike”, “Trafikim i bimëve narkotike” dhe “Grup i strukturuar kriminal”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img