Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Apeli i Taulant Ballës në Cërrik: Luli është kot! Çdo votë për të çon ujë te mulliri i Ilir Metës

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Ne na duhet vota juaj në 25 prill që t’i japim mundësinë Edi Ramës dhe PS që betejën për drejtësinë t’a çojë deri në fund”, kështu u shpreh drejtuesi politik i PS-së Taulant Balla gjatë një takimi elektoral në Cërrik.

Balla, gjithashtu i bëri thirrje demokratëve të Cërrikut të mos votojnë për Lulzim Bashën. Ai tha se Basha është një kukull dhe çdo votë për të “çon ujë në mullirin e Ilir Metës”.

“Apeli im është edhe për ata pak demokratë të Cerrikut, mos ia jepni votën Lulit, se çdo votë për Lulin çon ujë në mullirin e Ilir Metës. Mos harxhoni votën kot me Lulin, se Luli është kot, është një kukull që një ditë e merr Berisha, një ditë Meta”, tha Balla.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img