Apel për të ndihmuar artistin Arben Bajo: I intubuar te Infektivi, ka nevojë për gjak A-NEGATIV nga një person që ka kaluar COVID-in

Publikuar tek: aktualitet, më 12:49 08-08-2020 Apel për të ndihmuar artistin Arben Bajo: I intubuar te Infektivi, ka nevojë për gjak A-NEGATIV nga një person që ka kaluar COVID-in Arben Bajo

Skulptori dhe pedagogu në Akademinë e Arteve Arben Bajo, 53 vjeç ka nevojë urgjente për gjak.

Apelin e bëjnë kolegët e tij artistë, të cilët thonë se Bajo është në gjendje të rëndë dhe i intubuar.

Skulptori 53 vjeçar ka nevojë për gjak A-NEGATIV nga një person që ka kaluar koronavirusin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjykata lë në burg dy vëllezërit që vranë 71-vjeçarin për nderin e familjes
Aksident në Tiranë/ Makina përplas këmbësorin, i lënduari niset me urgjencë në spital »
Article Logic
Execution time: 0.011041879653931
array(1) { ["section"]=> string(137) "apel-per-te-ndihmuar-artistin-arben-bajo-i-intubuar-te-infektivi-ka-nevoje-per-gjak-a-negativ-nga-nje-person-qe-ka-kaluar-covid-in-216490" }