Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet, pas Eurovision suprizon me “baladën e verës”, kush është djali që ka në krah

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas pjesëmarrjes në “Eurovision” Anxhela Peristeri nuk di të ndalet. Nëse menduat se do të shijonte suksesin në qetësi, gaboheni, pasi vetëm mbrëmjen e djeshme ajo ka publikuar projektin e saj të rradhës.

“Nuk më doje”  titullohet kënga e Anxhelës pas “Karmës” që ngriti në këmbë të gjithë “Eurovisionin”.

Sezoni i verës i nxit këngëtarët që të sjellin këngë ritmike që të dominojnë në klube, makina dhe plazhe.

Mirëpo, Anxhela ka preferuar që të sjellë një baladë për të gjithë zemërthyerit të cilët sapo ta dëgjojnë do gjejnë veten.

 “Nuk më doje” ka një tematikë të ndjeshme e cila lidhet me ndarjen dhe dashurinë e njëanshme. “Aaa jam mërzit me ty! Sa jam mërzit me ty…edhe pse nuk më doje…nuk ma thoje!”- thuhet në refrenin e kësaj kënge, teksa nuk mund të lëmë pa nënvizuar faktin se si rrëqeth Anxhela me interpretimin e saj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img