Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Anxhela Peristeri “ngre peshë” Eurovisionin, “Karma” ngjitet në skenë për herë të parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Me valixhe dhe flamurin shqiptar në dorë dy ditë më parë, këngëtarja Anxhela Persiteri u nis drejt Holandës për të përfaqësuar denjësisht Shqipërinë në “Eurovision”.

Anxhela shoqërohet nga një ekip mjaft i gjerë të cilët që prej uljes së avionit në vendin ku po zhvillohet festivali muzikor nuk kanë nguruar të ndajnë me ndjekësit momente nga përgatitjet.

Ditën e sotme Anxhela ka mbajtur provat e saj të para në skenën e Ahoy me këngën përfaqësuese “Karma”.

Përmes disa InstaStory, Anxhela ka treguar se e ka shijuar këtë moment dhe ka falenderuar të gjithë ata persona të cilët e kanë suportuar.

“Përshëndetje të gjithëve. Ne sapo mbaruam provat tona të para dhe këtu jam me të gjithë ekipin tim. Ishte fantastike dhe unë e shijova shumë. Faleminderit dhe ju dua të gjithëve”, thotë Anxhela.

Kujtojmë se “Karma” e Anxhelës do të ngjitet në skenë natën e dytë të gjysmëfinales.

184480717 1206847846430631 2760635171801996483 n

Më shumë

spot_img
spot_img