Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Anxhela Peristeri ‘ndez’ skenën me performancën e saj dhe kalon në finalen e Eurovizion (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e sotme po mbahet gjysëmfinalja e dytë e Eurovizion, në të cilën ka kënduar edhe përfaqësuesja e Shqipërisë, këngëtarja Anxhela Peristeri.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, ka kaluar në finalen e Eurovizion.

Screenshot 24 3

Më këngën ‘Karma’, Anxhela Peristeri ka arritur që të ‘ndezë’ skenën me performancën e saj, duke marrë komente pozitive nga mediat dhe nga ndjekësit në sallë.

Ndër shtetet që marrin pjesë në gjysmëfinalen e dytë janë Bullgaria, Estonia, Finlandë, Greqi, Lituani Angli e të tjera.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img