Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Anxhela Peristeri elektrizon skenën e “Eurovizion”, performancë e shkëlqyer e këngëtares (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka elektrizuar sërish skenën e Eurovizion 2021 me këngën e saj “Karma”.

Këngëtarja shqiptare doli e dyta dhe bëri një performancë të jashtëzakonshme duke marrë duartrokitje të shumta dhe të merituara. Kënga e bukur dhe performanca e denjë i jep shpresë Peristerit se mund të marrë një rezultat të mirë.

Anxhela tërhoqi jo pak vëmendjen me paraqitjen skenike sa i përket veshjes, ku dukej vërtetë e mrekullueshme.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img