Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Anxhela Perisiteri pozon me bikini dhe ‘ndez’ rrjetin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fb57ead85ea798d842a6183857380fc6

Anxhela Peristeri është një ndër këngëtaret më të dashur për publikun shqiptar.

Ajo njihet për këngët e saj të sukseshme dhe për sitilin e veçantë.

Këngëtarja është aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria apo edhe nga jeta profesionale.

Bukuroshja ka nisur pushimet në Ksamil dhe nuk na i ka kursyer fotot me bikini, ku shfaqet më sensuale se kurrë.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në ‘instagram’, ku shihet e shtrire ndërsa merr rreze.

“Duke u relaksuar”, shkruan Anxhela karahas postimit të saj.

Screenshot_18.png

Screenshot_19.pngScreenshot_20.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img