Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Anuloi zgjedhjet, Meta thirrje Bashës e Kryemadhit: NDALONI protestën, SHPËRNDAHUNI

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

887d4a44b7300ec841d6d478ba83ac32

Presidenti Ilir Meta i bën thirrje udhëheqësve të opozitës të shpërndajnë protestuesit dhe të braktisin protestën.

Thirrja e Metës drejtuar Bashës e Kryemadhit, vjen vetëm pak orë pasi kreu i shtetit vendosi të rrëzojë dekretin e tij për datën e zgjedhjeve vendore.

“Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta i bën thirrje udhëheqësve të opozitës të ndalojnë protestën para Parlamentit dhe qytetarët të shpërndahen paqësisht”, deklaron presidenti Meta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img