Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Anulohen mbi 100 fluturime në aeroportin e Brukselit, ja arsyeja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Greva që po zhvillohet nga punëtorët e aeroportit të Brukselit, ka bërë që mijëra njërëz të mos udhëtojnë nga ky aeroport.

Sipas agjensicë së lajmeve ‘Belga’ janë anuluar 110 fluturimë dhe priten të anulohen shumë të tjera.

Greva për të drejtat e punëtorëve ka nisur ditën e enjte dhe nuk ka përfunduar ende.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img