Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Anulimi i datës së zgjedhjeve, vendim i Metës apo presion i Bashës?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vlen për tu theksuar se lëvizja e Metës duket që ia ka rritur pikët personale brenda opozitës. Shfuqizimi i dekretit dhe anulimimi zgjedhjeve të 30 Qershorit u prit me entuziazëm nga opozitarët. /NEWSBOMB.AL

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img