Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Anna Lika zbulon lajmin e madh për ditëlindje, këtë verë i jep fund beqarisë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dita e djeshme aktorja Anna Lika ka festuar ditëlindjen e 28-të.

Në një video të publikuar në Instagram nga tezja e saj, Ingrit Gjoni, Anna shfaqet duke hapur dhuratat dhe të gjithë janë shkrirë së qeshuri nga pusulla e Ingritit për Annën.

‘Anna ime e dashur, të uroj një karrierë dhe shëndet dhe me një burrë… Mos u lodh se s’ke për ta gjetur kurrë”, shkruante Ingriti, të cilës Anna ja ka kthyer:

‘Më vjen keq por do ta prish këtë ëndërr… Unë burrin e gjeta dhe këtë verë kemi dasmë. Kështu është, kur thu s’e du, s’e du, vjen. Thash gjithë vitin e dua dhe nuk erdhi. Sa thashë nuk e dua erdhi’, rrëfeu aktorja duke qeshur.

 

Më shumë
spot_img
spot_img