Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
5.7kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Anketa e Edi Ramës për shqiptarët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Newsbomb.al ka zbardhur dokumentin me të gjitha pyetjet e anketës për disa çështje, për të cilat kryeministri Edi Rama kërkon mendimin e qytetarëve shqiptarë.

Kryeministri Rama rreth tre javë më parë paralajmëroi hapjen e një procesi që ai e quajti “procesi i Këshillimit Kombëtar për Shqipërinë”. Ky proces synon që të marrë mendimin e të gjithë shqiptarëve për disa çështje të rëndësishme, siç është legalizimi i kanabisit, çështja e “Open Ballkan” dhe për amnistinë e emigrantëve.

Formulari mësohet se do të shpërndahet shtëpi më shtëpi, për të marrë kështu mendimin e çdo shqiptari në lidhje me çështjet e mëposhtme.  Sondazhi i plotësuar më pas do të futet në një zarf dhe mund të dërgohet në çdo sportel të postave, pa pagesë, raporton newsbomb.al. (Lexo të plotë këtu)

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img