Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
26 %
2.1kmh
0 %
Mër
2 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Ankesat e Shehajt për procesin e votimit, komentuesi e ironizon keq: Kur s’mbron dot votat nga Luli, si do i mbrosh nga Rama?!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka shprehur sot pakënaqësi ndaj procesit të votimit duke thënë se në disa qendra, vëzhguesit e tij janë përjashtuar pa të drejtë.

Por në postimin e Shehajt në rrjetet sociale, nuk mungojnë as komentet ironike nga dhjetra ndjekës së tij, të cilët e pyesin se si do të mundë të “mbrojë ai votat nga Rama, kur ia vjedh edhe Luli”.

“Kur nuk mbron dot votat nga Luli e ankohesh, si do i mbrosh nga Rama”, e pyet një qytetar Shehajn.

Një tjetër komentues i shkruan:

“Edhe thoni që vodhi Rama zgjedhjet ju po vidhni njëri tjetrin brenda në parti, do të thotë që kur vidhni ju mendoni se vjedhin dhe të tjerët”.

Më shumë


spot_img

spot_img