Anita bëhet romantike për ditëlindjen e Ramushit: Ti je gjenerali i zemrës sime

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:19 04-07-2020 Anita bëhet romantike për ditëlindjen e Ramushit: Ti je gjenerali i zemrës sime Anita dhe Ramush Haradinaj

Ditën e djeshme ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, festoi ditëlindjen, ku mori urime të shumta, por më i veçanti ishte ai i bashkëshortes së tij, Anitës.

“Sot pranova mesazhe të panumërta urimi nga miq, kolegë, bashkëluftëtarë, e bashkudhëtarë, të cilat më gëzuan shumë dhe e bënë më të bukur kremten e ditëlindjes sime.

Në pamundësi që t’i shkruaj secilit veç e veç, ju falënderoj të gjithëve për fjalët, dëshirat e urimet që më dërguat. RH”, ka shkruar ai në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e tij Anita, publikoi disa nga momentet më të bukura që kanë kaluar bashkë, ndërsa e quajti atë "gjeneralin e zemrës" së saj.

“Nuk dua te t’a heq asnje grade e yll si gjeneral ushtrie e komandant i Luftes veq dua t’i shtoj nja dy me shume

Ti je gjenerali i zemres sime, e gjeneral i dashurise se Gjinit, Hanes dhe Trimit, Te duam perjete Ramush Harandinaj! Gezuar Ditelindja e une edhe sot vazhdoj te mendoj qe jam dhurata me e bukur e ditelindjes sate ! Gezuar 17 vjet bashk me te mira e te kqija", ka shkruar Anita.

Capture.JPG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092320442199707
array(1) { ["section"]=> string(85) "anita-behet-romantike-per-ditelindjen-e-ramushit-ti-je-gjenerali-i-zemres-sime-212769" }