Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Anglia i kthehet “normalitetit”, vajzat dehen dhe kapen për flokësh në bregdet (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Falë vaksinimit masiv, Britania e Madhe ka hequr disa nga kufizimet për koronavirusin.

Njerëzit kanë qenë më të lirë që të lëvizin dhe të argëtohen. Por si duket liria nuk ka ndikuar pozitivisht tek të gjithë njerëzit.

Në qytetin York në Britaninë e Madhe, një grup personash janë përfshirë në sherr.

Qytetarët kanë filmuar përleshjen mes 2 femra, të cilat nën efektin e alkoolit kanë dhunuar njëra-tjetrën.

Njëra nga vajzat i tërhoqi flokët vajzës tjetër dhe e hodhi atë në kalldrëm, ndërkohë që njerëzit që ndodheshin aty nuk ndërhynë për të ndarë këtë sherr mes vajzave.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img