Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Angli, ki MËSHIRË! Kombëtarja turpërohet që në pjesën e parë, kuqezinjtë pësojnë 5 gola në 45 minuta

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një pjesë e parë për t’u harruar nga kombëtarja shqiptare, pasi kuqezinjtë kanë pësuar 5 gola dhe nuk po arrijnë të krijojnë asnjë aksion.

Si të mos mjaftojë paraqitja shumë e dobët, Shqipëria ka humbur për shkak dëmtimesh në pak minuta dy nga lojtarët më të mirë, Marash Kumbullën dhe Keidi Baren.

Tashmë pritet pjesa e dytë për të parë nëse kuqezinjtë do të reagojnë duke u përpjekur që rezultati të mos jetë më i thellë, ndërsa na duhet edhe pak mëshirë nga anglezët, që në këtë pjesë të parë treguan se nuk kanë ndërmend të ndalen.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img