Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston më në fund mike ?!

Shkruar nga Newsbomb
Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston më në  fund mike ?!
Duket se paqja midis tyre ka filluar , por se sa do të vazhdojë kjo mbetet per tu parë .

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese