Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Angelina Jolie tha se e sulmoi seksualisht, reagon producenti: E bëri për klikime dhe publicitet, nuk është e vërtetë

Shkruar nga Newsbomb
Angelina Jolie tha se e sulmoi seksualisht, reagon producenti: E bëri

Angelina Jolie zbuloi se ish-bashkëshorti i saj, Brad Pitt e ka detyruar të bashkëpunojë me producentin Harvey Weinstein, i cili sipas saj është një përdhunues.

Por pas kësaj deklarate, ka reaguar producenti, i cili ka mohuar të ketë sulmuar seksualisht aktoren, ndërsa sipas tij gjithçka është bërë për klikime.

Nuk ka ekzistuar kurrë ndonjë përpjekje për ta sulmuar,”, tha Weinstein, sipas zëdhënësit të tij. Harvey aktualisht po vuan një dënim me 23 vite burg për përdhunim.

Është një publicitet i pavërtetë dhe i bërë për klikime. Ju jeni Angelina Jolie, çdo mashkull dhe femër në botë, jam i sigurt, tregon interes për ju. A po ju sulmon seksualisht e gjithë bota?,” thuhej më tej në deklaratën e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese