Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Angelina Jolie merr divorcin, ndahet nga Brad Pitt pas 2 vite martesë dhe 12 vite bashkë

Shkruar nga Newsbomb
Angelina Jolie merr divorcin, ndahet nga Brad Pitt pas 2 vite martesë dhe

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese