Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Angelina Jolie flet rreth divorcit me Brad Pitt: Nëse nuk do të ishin fëmijët, nuk do të doja të jetoja

Shkruar nga Newsbomb
Angelina Jolie flet rreth divorcit me Brad Pitt: Nëse nuk do të ishin

Nëna e gjashtë fëmijëve, Angelina Jolie, tha për "Vogue" se "e gjithë jeta e saj ndryshoi" kur u bë nënë në moshën 26-vjeçare.

"Isha 26 vjeç kur u bëra nënë," tha fituesja e Oskarit, e cila ka tre vajza dhe tre djem me ish-burrin e saj Brad Pitt, 59 vjeç. Angelina adoptoi fëmijën e saj më të madh, 22-

Angelina tha për  Vogue  se roli i saj si nënë e ka ndihmuar atë të kalojë periudha të vështira në jetën e saj.

“Unë mendoj se kohët e fundit do të kisha kaluar në një mënyrë shumë më të errët nëse nuk do të doja të jetoja për ta. Ata janë më të mirë se unë, sepse ju dëshironi që fëmijët tuaj të jenë. Sigurisht që unë jam nëna, dhe shpresoj se vendi i sigurt për ta dhe ai stabilitet. Por unë jam gjithashtu ai me të cilin ata qeshin dhe i shoh që ata marrin përsipër kaq shumë aspekte të ndryshme të familjes sonë.”

Angelina është një nënë krenare për Maddox, Pax, 19,  Zahara , 18,  Shiloh , 17, dhe binjakët  Vivienne  dhe  Knox , të dy 15. Angelina dhe Brad u ndanë në shtator 2016, por ata ende po luftojnë në gjykatë për kujdestarinë e tyre.

Anxhelina shihet shpesh me fëmijët e saj në të gjitha qytetet e ndryshme të botës. Kur aktorja ishte në Itali verën e kaluar për xhirimet e filmit të saj “Pa gjak” , Pax dhe Maddox shërbyen si asistent-regjisorë në projektin e mamasë së tyre.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese