Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Angelina Jolie flet për problemet me shëndetin mendor: Pagova dikë që të më vriste

Shkruar nga Newsbomb
Angelina Jolie flet për problemet me shëndetin mendor: Pagova

Aktorja me famë botërore, Angelina Jolie ka folur në lidhje me problemet e shëndetit mendor.

Aktorja tregon se ka vuajtur nga probleme të shëndetit mendor gjatë gjithë jetës së saj dhe në disa raste ajo ka menduar edhe vetëvrasjen. Më tej ajo ka treguar se si një herë u përpoq të punësonte dikë që ta vriste në mënyrë që të shmangte që të afërmit e saj të ndiheshin keq që ajo ioshte vetëvrarë dhe se mudn të kishin bërë diçka për ta nmdaluar.

Kështu, aktorja tregon se punësoi një vrasës me pagesë, detyra e të cilit ishte ta vriste atë.

"Ai ishte një person mjaft i mirë dhe më pyeti nëse mund ta mendoja dhe ta telefonoja përsëri pas dy muajsh. Diçka ndryshoi në jetën time. Me vetëvrasjen njerëzit përreth jush mendojnë se mund të kishin bërë diçka, ndërsa kur dikush të vret, askush nuk merr një lloj përgjegjësie”  tha ajo në një intervistë për “ Ok Diario”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese