Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Angelina Jolie e thotë për herë të parë: Ja shkaku i ndarjes nga Brad Pitt

Shkruar nga Newsbomb

Angelina Jolie ka rrëfyer në një intervistë të rrallë televizive se pas ndarjes me Brad Pitt, ka ndjerë brenda vetes një boshllëk të madh.

"Një marrëdhënie nuk është asnjëherë bardh e zi", tha aktorja e famshme hollivudiane; u mblodhën shumë gjëra dhe në fund, dallimet që kishim për rritjen e fëmijëve na shtynë drejt ndarjes.

“Konsumi i alkoolit nga ana e tij nisi të kthehej në një problem dhe filloi të humbiste shumë raste të mira në hollivud. Por ai është babai i fëmijëve të mi dhe nuk kam ndërmend të flas shumë”, u shpreh aktorja.

Po ashtu Angelina përmendi dhe biznesin e saj te ri, një linjë produktesh qe ndihmojnë dobësimin.

Sipas 43 vjeçares amerikane është pikërisht kjo linjë që e ndihmon të ruajë elegancën e saj dhe që i jep nga ana tjetër edhe shumë energji.

Mirëpo, duket se kjo nismë e saj ka qenë një tjetër faktor kyç që ka nxitur ndarjen nga bashkëshorti.

Aktorja thotë se angazhimin me këtë linjë e bëri ish-bashkëshortin të ndihej i refuzuar.

“Unë nuk mendova se ishte përgjegjësia ime të fokusohesha tek ndjenjat e tij lidhur me këtë ambicie që kisha”, ka shpjeguar Angelina, duke shtuar se Brad e dinte fare mire sesa e dëshironte ajo suksesin dhe sa për zemër e kishte krijimin e një produkti të përsosur.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese