Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Angela Martini tërheq fustanin lart dhe tregon…’, modelja poston VIDEON provokuese, ‘çmenden’ fansat

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e582e4a76cb1f2236b1b9ac060d0b3ae

Angela Martini gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të formave perfekte të trupit.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto e video nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, modelja ka postuar një video në të cilën shfaqet tejet provokuese, me një fustan bardhë e zi dhe duke u dëfryer nën tingujt e  këngës “Wants and Needs” të këngëtarit Drake. Video është pëlqyer shumë nga fansat e modeles, e cila herë pas herë provokon me pamjen e saj. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img