Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Angela Martini “për shtatë palë qejfe” në jahtin luksoz, modelja provokon ndjekësit me fotot “e nxehta”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Angela Martini është një ndër modelet më me klas dhe më të ndjekura nga publiku shqiptar dhe jo vetëm.

Ajo gjithmonë ka ditur si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve, kjo edhe për shkak të fotove që bukuroshja poston, duke treguar linjat perfekte të trupit.

Së fundmi ajo ka ndarë disa foto me ndjekësit, ku shfaqet me bikini ndërsa është duke shijuar ditët e nxehta në plazh, bashkë me partnerin e saj, miliarderin rumun Dragos Savulescu.

“Momente të rastësishme në fundjavë”, shkruan modelja në fotot që shpërndan në Instagram.

212462633 979143589502601 6774008845101621048 n

Më shumë

spot_img
spot_img