Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
15 %
3.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Angela Martini poston“foton e nxehtë”, ekspozon të pasmet dhe “zbërthehet” para pasqyrës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Angela Martini është një ndër personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në medien rozë.

Modelja shqiptare njihet për pozat joshëse që ajo poston vazhdimisht në rrjetet sociale, ku shfaqet tepër sensuale.

Bukuroshja ka ndarë sot me ndjekësit një foto, ku ekspozon të pasmet dhe mban veshur rroba banjo ngjyrë jeshile.

“Sapo po bëhesha gati, por burri im vendosi të më bënte një foto. Më pëlqeu dhe pas një debati të gjatë, këtu është rezultati”, shkruan Angela Martini në foton që shpërndan në Instagram.

Më shumë


spot_img

spot_img