Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Angela Martini lë ‘pa fjalë’ ndjekësit, publikon fotot me këmbët hapur dhe fustanin…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a25c08570a195bcbc805954d3103831f

Angela Martini është një ndër modelet më të njohura shqiptare dhe më të ndjekura në rrjetet sociale.

Angela publikon shpesh foto provokuese në profilin e saj të cilat marrin padyshim pelqimin e ndjekësve. Këtë herë, ajo shfaqet tejet seksi, e veshur me një fustan të bardhë që e çon gjithë vëmendjente këmbët.

“Gjeni krahët tuaj”, shkruan ajo mbi foton e e mpëoshtme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img