Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Angela Martini bekohet me djalë, nëna “surrogate” sjell në jetë fëmijën e parë për modelen dhe biznesmenin rumun

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos Savulescu janë bërë prindër për herë të parë. Dyshja e kanë pagëzuar të voglin me emrin Kyree, i cili ka ardhur në jetë ditën e djeshme, në Teksas. Modelja ka treguar se ka qenë një nënë surrogate ajo që e ka sjellë në jetë fëmijën e tyre, duke i shprehur asaj gjithë mirënjohjen.

“Djali ynë – Kyree Martini Savulescu, zgjatja e dashurisë sonë, lindi dje më 2 dhjetor 2021 në Dallas, Teksas.

Ne ishim me fat që kishim fëmijën tonë me ndihmën e një zëvendësueseje të jashtëzakonshme, mbartës të shtatzënisë.

Ne do t’i jemi gjithmonë mirënjohës qenies njerëzore të jashtëzakonshme që solli në jetë djalin tonë!Zemrat tona janë plot dashuri dhe lumturi!
Mirë se vjen në këtë botë, Kyree!?? ??”,
shkruan Angela Martini.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img