Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Anëtari i Komisionit Hetimor i bën Metës thirrjen e FORTË: Kthehu nga rruga ku je futur se ditë të RËNDA të presin!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Anëtari i Komisionit Hetimor, Spartak Braho i ka bërë thirrje presidentit Ilir Meta që të ndryshojë kurs sepse është në drejtimin e gabuar.

Ai la të nënkuptohej se do ndodhin shumë gjëra, por përmendi vetëm shkarkimin e tij, i bindur se do të votohet në shumicë në Parlament.

Ndërkohë për Berishën tha se ka dashur të burgoset me kohë dhe të mbajë përgjegjësi për çfarë i ka bërë Shqipërisë.

Karapanxho: Keni informacione se Meta është në listën e zezë të SHBA?

Braho: Jo huk kam informacione, dhe uroj që të mos jetë në listën e zezë. I them Ilir bëj kujdes, kthehu nga rruga ku je futur se ditë të rënda po të presin.

Karapanxho: Çfarë ditësh të rënda po e presin Metën?

Braho: Po pse pak të duket ty shkarkimi nga posti i Presidentit?

Karapanxho: Po për vendimin e DASH për Berishën “non-grata” çfarë mendoni?

Braho: Berisha ka dashur burgosur me kohë. Ujku qimen e ndërron, por zakonin s’e harron. Berisha ka për të mbetur gjithnjë Berisha. Nuk ndryshon. Duhet të mbajë përgjegjësi për shumë gjëra.

Më shumë

spot_img
spot_img