Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Anëtar i grupit kriminal, arrestohet shqiptari i shumëkërkuar në Kakavijë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar i shumëkërkuar është arrestuar nga Policia greke në pikën kufitare Kakavijë.

Shtetasi shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, është kapur ditën e djeshme gjatë kontrollit të pasaportës nga Rajoni i Kontrollit te Pasaportave Kakavijë, në bashkëpunim me rajonin policor të Pogonit.

Bëhet me dije se ndaj këtij shtetasi kishte urdhër arresti nga Prokuroria e Patras për “krijim, pjesëmarrje dhe drejtim i një organizate kriminale” dhe “raste veçanërisht të dalluara të trafikut të drogës”.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img