Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

‘Aneja e ka zemren m**’, çfarë nuk u transmetua në Al Pazar, e publikon vetë Agron Llakaj (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i humorit dhe ideatori i show-t humoristik ‘Al Pazar’, Agron Lakaj ka zbuluar për publikun prarapskena nga xhirimet e spektaklit.

Agroni ka publikuar video me disa nga batuatat më të bukura mes aktorëve, që kanë ndodhur në parapaskenë dhe nuk janë transmetuar në televizon.

Në skeç me Xhevair Zenelin, ku Goni interpreton Anenë ndodh një situatë me batuta shumë spontane mes aktorëve.

‘Aneja është njeri i mirë. Nxitohet nga pak, i jep si shumë, po në thelb është njeri i mirë’, i thotë Zeneli, i cili interpreton një tjetër personazh që spikat.

Flori e ka zemrën’, thotë Aneja.

‘Flori, flori’, ia kthen Zeneli.

‘E ke të shkruar në tekst’, insiston Aneja, duke shpërthyer në të qeshura.

‘Eee…teksti thotë e ka zemren m*t por unë e zbukurova’, thotë Xhevair Zeneli duke shkaktuar pafund të qeshura mes aktorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img