Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

“Andi Lila show”, kjo intervistë do ju shkrijë së qeshuri (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aftësitë e tij si futbollist tashmë ia njohim të gjithë Andi Lilës, por deri më sot nuk e kishim njohur atë si gazetar.

Gjatë kthimit nga Armenia për në Shqipëri, Lila ka vendosur të zëvendësojë për pak momente Dritan Shakohoxhën, duke i marrë atij mikrofonin dhe më pas ka intervistuar të gjithë futbollistët që ndodheshin në avion.

Gjatë kësaj “interviste” nuk kanë munguar batutat mes kuq e zinjve shqiptarë. 

Lexo edhe: 12-0 humbja më e madhe e kuq e zinjve në histori, viti 2002 i tmerrshëm për Kombëtaren

{mp4}23055{/mp4}

Më shumë

spot_img
spot_img