Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Andi Lila i pafat. Dëmtohet në ndeshjen debutuese me Parmën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndeshja Parma-Kaljari, ishte për kualifikueset në çerekfinale të  Kupës së Italisë dhe ka përfunduar me rezultatin 2-1 për ekipin emilian të Parmës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img