Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Andi Bejtja: Me ato që tha Fatos Nano, bëri që shqiptarët të zënë radhën në 25 prill, në pikë të sabahut, për të votuar PD-në

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

629d442a869cfcd6bed30f3d1ad24a26

Analisti Andi Bejtja, shkruan se pas intervistës që ish-kryeministri Fatos Nano dha dje në “Opinion”, shqiptarët do të dynden në radhë në 25 prill për të votuar Partinë Demokratike.

“… mos u merni me ca kanditatesh zgjodhi  Luli… sa pika ka programi Monikes… me nje liste a me dy lista… kur te keni kshu dilemash,,, vetem rishikoni Fatos Nanon sot… kaq dhe do e gjeni veten ushtar te opozites…”, shkruan Bejtja ndër të tjera.

“Bro,  please dil me shpesh dhe 24 prill… Falenderoj nga zemra Fatos Nanon qe me keto qe tha sot ne Opinìon, beri qe edhe ata qe mund te kishin dyzime per te votuar opoziten me 25 prill te zene radhen qe ne pike te sabahut per te votuar masivisht per te…. Nano vertetoi qe ka qene dhe mbetet vaji i arte i rotacionnit…

Pas kesaj as mos u merni me ca kanditatesh zgjodhi  Luli… sa pika ka programi Monikes… me nje liste a me dy lista… kur te keni kshu dilemash,,, vetem rishikoni Fatos Nanon sot… kaq dhe do e gjeni veten ushtar te opozites… Pavaresisht cfar mendimi, vleresimi mund te keni per Lulin, Moniken, Idrizin, apo Dash Shehin… Thank you Bro dil prape keshtu ne TV sa me shpesh….ma be qejfin tamam dhe 24 prill pash zotin dil”, shkruan Andi Bejtja, analist.

Më shumë

spot_img
spot_img