Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Analisti: Nuk habitem që Sandër Lleshi me kryeprokuroren të fusin brenda Ramën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Sandër Lleshi është një person që do të fusë frikën si majtas ashtu dhe dajthtas, një gjeneral që tani do bëj karrierë aty. Nuk çuditem që bashkë më kryeprokuroren të fusin brenda edhe Ramën”, është shprehur Nazarko.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img