Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Analisti i njohur shpërthen për grabitjen në Rinas: Njerëz të paaftë, për lekë të grabisin nga të gjitha anët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8cddf337c1af975aa4ca37224b4d3c5f

Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në emisionin ‘Të paekspozuarit’ është duke diskutuar në lidhje me grabitjen e 10 milion eurove në Rinas.

Lubonja ka deklaruar se kjo grabitje tregoi qartë se në vend drejtojnë njerëz të paaftë.

‘Për lekë këtë grabisin nga të gjitha anët. Vjedhja e Rinasit tregon qartë se këtu ka një paaftësi shumë të madhe. Pse janë të paaftë dhe pse zgjidhen pikërisht këto njerëz? Këtu nuk iu duhen të aftët, por njerëz të bindur dhe që nuk  kanë mendimin e tyre dhe të gjithë këta të tjerët do të zgjidhen për mënyrën se si shërbejnë dhe si i bëjnë pisllëqet. Unë nuk jam nga ata që mendoj se kemi bërë ndonjëherë shtet’, tha Lubonja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img