Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Analisti i njohur ngre dyshime: Këto tragjedi nuk janë të rastësishme!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Analisti dhe gazetari Enver Robelli ka reaguar për aksidentin tragjik me 45 të vdekur në Bullgari, i cili tronditi ballkanin mëngjesin e sotëm.

Në një postim në Facebook, ai ngre dyshime mbi ngjarjen e rëndë, duke shkruar: “A janë rastësi këto tregjedi”? Më tej ia ka përmendur edhe aksidentin në Kroaci, ku humbën jetën 10 shtetas shqiptarë, si dhe djegien e spitali Covid në Tetovë.

Këto tragjedi nuk janë të rastësishme.Rreth 50 të vdekur në një aksident autobusi në Bullgari, me gjasë shumica shqiptarë. Dhe shtrohet pyetja: a është rastësi edhe kjo fatkeqësi? A ishte rastësi aksidenti në Kroaci gjatë verës, ku vdiqën 10 shqiptarë? A ishte rastësi djegia e spitalit të Covid-19 në Tetovë?”, shkruan Robelli.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img