Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1.5kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Analisti i njohur bëhet “gazi i botës”, i biri “e poshtëron” live në emision (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Analisti gjerman është bërë pjesë e një episodi aspak të këndshëm. I ftuar në një emision televiziv përmes një lidhje “skype”, analistit i ndodhi diçka që as nuk e kishte imagjunuar, papritur djali i tij u shfaq në kamer dhe nisi të bëjë “prapësira”.

Teksa ai ishte duke analizuar ndikimin ekonomik të dorëheqjes, i biri u shfaq duke kërcyer e duke bërë fytyra qesharake para kamerës.

Fëmija bëri çdo përpjekje për të përqendruar vëmendjen tek ai, duke e shtyrë drejtuesin e TV të pyeste zotin Kirkegaard: A punon djali juaj për qeverinë greke?

Duke kuptuar se djali i tij ka bërë diçka pas shpinës së tij, Kirkegaard qeshi dhe tha se fëmijët janë shumë të vështirë për t’u kontrolluar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img