Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Amos Zaharia reagon për herë të parë pas daljes nga “Big Brother Vip”: Kërkoj ndjesë...

Shkruar nga Newsbomb
Amos Zaharia reagon për herë të parë pas daljes nga

Aktori Amos Zaharia ka bërë reagimin e tij të parë pas eliminimit nga “Big Brother Vip” në prime-in e djeshëm.Përmes një postimi në Facebook,  ai falenderon mbështetësit dhe shprehet i lumtur që “po i rikthehet “jetës.”

Mes të tjerash aktori ka kërkuar ndjesë për shakatë e bëra gjatë qëndrimit në BBV, sipas tij të keqkuptuara, si dhe për qëndrimet ndaj banorëve të tjerë.

Postimi i plotë i Amos Muji Zaharia:  

Te dashur miq! Ju falenderoj shume per mbeshtetjen qe me keni dhene gjate rrugetimit tim ne bbv. Qendrimi larg familjes, miqve dhe profesionit nuk ka qene i lehte, ndaj jam i lumtur qe i rikthehem jetes dhe angazhimeve te mia.

Shume prej jush qe me njohin e ma dine humorin me kane kuptuar, e shume te tjere qe nuk me njohin, keqkuptuar…Nese dikush eshte ndjere i fyer apo i prekur nga shakate e mia, sjellja ime, qendrimet e mia ne raport me komunitetin brenda shtepise, kerkoj ndjese!

BBV eshte nje loje, por nuk duhet zhveshur nga misioni edukativ, pasi duam apo nuk duam krijon modele ne shoqeri. Ajo qe ka rendesi eshte te mbetemi njerez dhe te mos humbasim qytetarine, dhe ketu perfshij edhe veten time mbi te gjithe! Ju perqafoj te gjitheve! Have a nice BBV fellas!!

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese