Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Ameli sfidon Miriamin dhe Albanin, këndon ‘Duamë’ në versionin më të ëmbël

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

017cccc8f59079f8b88a458740e5f2a9

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë publikuar rreth një muaj në parë këngën ‘Duamë’.

Kënga ishte si simbol i dashurisë së tyre dhe në klipi kishte momente nga dasma e çiftit në Maldives.

Së fundmi, Miriami ka publikuar në Instastory një version të ‘Duamë’ të kënduar nga vogëlushja e tyre Ameli.

Zëri i Amelisë ka bërë për vete shumë fansa, të cilët nuk kanë nguruar t’i shprehin pëlqimin Miriamit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img