Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Ambulanca u aksidentua në autostradën Tiranë-Durrës, zbulohet kush është e moshuara me Covid-19 që ndërroi jetë (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

503fe37ad4789dbe7702fe244efdf235

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm, rreth orës 03:45, në autostradën Durrës-Tiranë.

Sipas njoftimit të policisë, një ambulancë, me drejtues shtetasin me iniciale I.D, 51 vjeç banues në Sarandë, ka rrëshkitur pasi drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën shtetësja Arziko Shehu, 71 vjeçe.

Sipas burimeve të FaxNews, 71 vjeçarja po transportohej për në Tiranë, pasi ishte bartëse e Covid-19 dhe gjendja e saj shëndetësore ishte e rënduar.

Policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img