Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

‘Ambulanca shkoi pa mjek në aksidentin e Shkodrës’, Spahia: Si mund të luhet kështu me jetën e njerëzve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fba66a156f145d7c77fab99552cb0444

Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia ka reaguar në lidhje me aksidentin tragjik në Shkodër, ku humbën jetën 2 gra dhe mbetën 5 të plagosur. 

Spahia shprehet si mjek dhe thotë se ndihet i skandalizuar kur mëësoi se mabulanca kishte shkuar të jepte ndihmën pa asnjë mjek.

Sipas ish-deputetit, nuk mund të luhet kështu me jetën e njerëzve.

Statusi i plotë:

 AMBULANCA SHKON PA MJEK NE AKSIDENT!

Keqardhje e ndjere per aksidentin e rende qe ndodhi ne Kryebushat te Shkodres! Si mjek jam i skandalizuar kur mesova se ambulanca kishte shkuar te japte ndihmen, pa asnje mjek! Nje papergjegjshmeri e tille kriminane deshmohet vetem nen qeverisjen e Rilindjes! Ndihma e menjehershme ne raste te tilla eshte jetike por kjo nuk kuptohet nga amatoret e perzgjedhur nga Rilindja! Si mund te luhet keshtu me jeten e njerezve!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img