Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Ambulanca aksidenton këmbësorin, transportohet me shpejtësi drejt Spitalit të Traumës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një këmbësor në Koplik të Shkodrës është aksidentuar nga një autoambulancë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme dhe i plagosur ka mbetur shtetasi G.Rr., 30 vjeç nga fshati Gimaj.

30 vjeçari po transportohet me shpejtësi drejt Spitalit të Traumës në Tiranë. Në momentin e aksidentit autoambulanca po drejtohej nga shoferi Luigj Marinaj. 

Më shumë
spot_img
spot_img