Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ambra Meda fiton luftën me kancerin, spitali gjerman festë të premten

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ajo u bë personazhi më i dashur edhe më frymëzues i rrjeteve sociale ku dhe angazhimi për t’i ardhur në ndihmë ishte befasues. Ambra Meda, luftoi në një betejë të gjatë me sëmundjen e kancerit dhe ia doli. Ambrës, pas shumë e shumë terapish e stërmundimesh, kanë nisur t’i dalin edhe flokët e para.

Ajo ndau me gjithë ndjekësit dhe mbështetësit e saj këtë moment kaq emocionues.

Spitali “Shvabing”,  ku Ambra ka qenë shtruar prej 18 muajsh, organizon të premten, një feste të madhe për shërimin e saj. Ata e kanë quajtur këtë rast, si një shembull që një vajzë shqiptare i dha botës në luften kundër kancerit dhe si një frymezim për të gjithe femijet e prekur nga sëmundje te tilla.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img